Navigation

Daily Docket

September 20, 2018 10:35:01
Name Time Location Courtroom
Alarcon, Laura  09:00 AM  4th floor  04-2 
Alarcon, Rafael  09:00 AM  4th floor  04-2 
Allison, Jacob  09:00 AM  10th floor  10-2 
Anderson, Marcus  09:00 AM  6th floor  06-4 
Arrington, Tiffany  09:00 AM  10th floor  10-2 
Arroyo, Efrain  08:30 AM  5th floor  05-1 
Aukes, Kara  08:30 AM  5th floor  05-1 
Barber, Harry  09:00 AM  10th floor  10-2 
Barnwell, Harold  11:00 AM  9th floor  09-1 
Bearden, Marcus  09:00 AM  10th floor  10-2 
Becknell, Cullen  10:00 AM  5th floor  05-1 
Bickel, Brian  09:00 AM  10th floor  10-2 
Bieberle, Floyd  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bieberle, Peggy  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bishop, Sarah  09:00 AM  1st floor  JURY 
Blocker, Duane  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bodine, Stephen  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bolain, Charlotte  09:00 AM  10th floor  10-2 
Boswell, Brett  08:30 AM  5th floor  05-1 
Branstetter, David  09:00 AM  10th floor  10-1 
Brazille, Naithen  09:00 AM  10th floor  10-1 
Bretherton, David  09:00 AM  5th floor  05-5 
Brewer, Carol  09:00 AM  1st floor  JURY 
Brewer, Cheryl  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bridges, Danny  09:00 AM  1st floor  JURY 
Brown, Christina  09:00 AM  1st floor  JURY 
Bussart, Destiny  08:30 AM  5th floor  05-1 
Cain, Cody  09:00 AM  10th floor  10-1 
Calhoun, Avery  09:00 AM  4th floor  04-1 
Canady, Dion  09:00 AM  10th floor  10-2 
Carmona, Danita  09:00 AM  6th floor  06-4 
Carney, Tracy  08:30 AM  5th floor  05-1 
Carpenter, Kyle  09:00 AM  10th floor  10-2 
Casselberry, Christopher  10:00 AM  5th floor  05-1 
Castaneda, Genaro  09:00 AM  10th floor  10-1 
Castillo, Angelique  09:00 AM  10th floor  10-1 
Chaple, Aubrey  10:30 AM  10th floor  10-1 
Chavez, Ubaldo  09:00 AM  1st floor  JURY 
Christmon, Jason  08:30 AM  5th floor  05-1 
Clementi, Ariel  08:30 AM  5th floor  05-1 
Clothier, Matthew  08:30 AM  5th floor  05-1 
Coffman, Cassandra  08:30 AM  5th floor  05-1 
Coleman, Maria  08:30 AM  5th floor  05-1 
Cordray, Audrey  08:30 AM  5th floor  05-1 
Cox, Christopher  08:45 AM  10th floor  10-1 
Cox, Misty  09:00 AM  4th floor  04-3 
Cross, Brenda  09:00 AM  4th floor  04-1 
Cross, Max  09:00 AM  4th floor  04-1 
Culbertson, Cory  08:30 AM  5th floor  05-1 
De Santiago, Elizabeth  09:00 AM  1st floor  JURY 
Denslow, Christina  09:00 AM  4th floor  04-2 
Dold, Kurt  08:30 AM  5th floor  05-1 
East, Shawnie  09:00 AM  1st floor  JURY 
Esser, Chad  09:00 AM  10th floor  10-1 
Falley, Jeremy  10:00 AM  5th floor  05-1 
Federico, Janet  09:00 AM  1st floor  JURY 
Fiedler, Nancy  08:45 AM  10th floor  10-4 
Fields, Danny  08:30 AM  5th floor  05-1 
Fifer, Toni  09:00 AM  1st floor  JURY 
Fine, Nathan  08:30 AM  5th floor  05-1 
Fitchpatrick, Byron  09:00 AM  1st floor  JURY 
Florez, Joseph  08:30 AM  5th floor  05-1 
Franklin, Joseph  09:00 AM  10th floor  10-2 
Fuentes, Hugo  08:30 AM  5th floor  05-1 
Gaiser, Tyler  09:00 AM  10th floor  10-2 
Galindo, Gabriella  08:30 AM  5th floor  05-1 
Gama, Jessica  09:00 AM  10th floor  10-2 
Gamble, Letha  08:30 AM  5th floor  05-1 
Garrison, Marjorie  09:00 AM  10th floor  10-1 
Gates, Tanya  08:30 AM  5th floor  05-1 
Gibbs, Joseph  09:00 AM  1st floor  JURY 
Gilley, Deanna  08:30 AM  5th floor  05-1 
Glock, Aaron  09:00 AM  6th floor  06-2 
Goddard, Chad  09:00 AM  10th floor  10-2 
Grantham, Clay  09:00 AM  1st floor  JURY 
Graves, Elijah  08:30 AM  5th floor  05-1 
Green Brook Townhomes & Villas  09:00 AM  7th floor  07-1 
Green, Kenneth  08:30 AM  5th floor  05-1 
Green, Michelle  09:00 AM  1st floor  JURY 
Grillot, Jonathan  08:30 AM  5th floor  05-1 
Haines, Jared  10:00 AM  5th floor  05-1 
Halcomb, April  09:00 AM  1st floor  JURY 
Hamilton, Josh  09:00 AM  1st floor  JURY 
Hancock, Carie  09:00 AM  1st floor  JURY 
Hansen, Richard  08:30 AM  5th floor  05-1 
Harman, Bart  08:30 AM  5th floor  05-1 
Harrison, Justin  08:30 AM  5th floor  05-1 
Hecox, Justin  08:30 AM  5th floor  05-1 
Henderson, Patrick  08:30 AM  5th floor  05-1 
Henry, Leonard  09:00 AM  10th floor  10-1 
Hernandez, Letycia  09:00 AM  5th floor  05-5 
Hernandez, Manuel  09:00 AM  1st floor  JURY 
Hernandez, Marcela  09:00 AM  1st floor  JURY 
Hollamen, Andrew  09:00 AM  6th floor  06-4 
Hubbard, Keilani  09:00 AM  10th floor  10-1 
Hunt, Kevin  08:30 AM  5th floor  05-1 
Hunter, Marcus  08:30 AM  5th floor  05-1 
Husman, Larry  09:00 AM  10th floor  10-1 
Hyatt, Zach  09:00 AM  1st floor  JURY 
Ibarra, Uriel  08:45 AM  5th floor  05-5 
James, Larnell  10:00 AM  5th floor  05-1 
Jason, Ben  09:00 AM  1st floor  JURY 
Johnson, Domonique  10:00 AM  5th floor  05-1 
Johnson, Katrella  09:00 AM  10th floor  10-2 
Johnston, Shayla  09:00 AM  7th floor  07-1 
Keck, Secretary of KDADS, Timothy  09:00 AM  9th floor  09-1 
Keeling, Devin  08:30 AM  5th floor  05-1 
King, James  09:00 AM  1st floor  JURY 
Kochick, Joseph  09:00 AM  6th floor  06-4 
Kralicek, Kenneth  09:00 AM  1st floor  JURY 
Kravitz, Joseph  08:30 AM  5th floor  05-1 
Kulp, Clayton  09:00 AM  1st floor  JURY 
Kunkel, Donald  09:00 AM  1st floor  JURY 
Kyle, Joshua  09:00 AM  6th floor  06-4 
Lam, David  09:00 AM  6th floor  06-3 
LaMar, Cynthia  09:00 AM  4th floor  04-2 
Landrum, Anthony  08:30 AM  5th floor  05-1 
Lara, Leah  09:00 AM  10th floor  10-1 
Larios, Marco  08:30 AM  5th floor  05-1 
Laughary, Amanda  09:00 AM  1st floor  JURY 
Lawless, Patrick  08:30 AM  5th floor  05-1 
Lawson, Amy  09:00 AM  1st floor  JURY 
Lehl, Braden  09:00 AM  1st floor  JURY 
Leis, Dana  08:30 AM  5th floor  05-1 
Leon, Alicia  08:30 AM  5th floor  05-1 
Lesher, Clifford  09:00 AM  10th floor  10-2 
Lira, Edwardo  09:00 AM  6th floor  06-3 
Locke, Kyle  08:30 AM  5th floor  05-1 
Lopez Aguirre, Joel  08:30 AM  5th floor  05-1 
Lopez, Adrian  08:45 AM  10th floor  10-4 
LOZA MORENO, MARIBEL  09:00 AM  1st floor  JURY 
Mancine, Joe  08:30 AM  5th floor  05-1 
Mansour, Houssam  08:30 AM  5th floor  05-1 
Mar, Juan  09:00 AM  6th floor  06-3 
Martinez, Pedro  08:30 AM  5th floor  05-1 
Maskrid, Stephanie  09:00 AM  6th floor  06-4 
McClendon, James  08:30 AM  5th floor  05-1 
McShane, Dayton  09:00 AM  10th floor  10-2 
Meyer, Nathen  08:30 AM  5th floor  05-1 
Mitchell, David  09:00 AM  1st floor  JURY 
Montanez, Michael  09:00 AM  6th floor  06-2 
Montes, Mikael  09:00 AM  10th floor  10-1 
Montgomery, David  09:00 AM  1st floor  JURY 
Mooney, Tyler  09:00 AM  1st floor  JURY 
Moore, Val  09:00 AM  1st floor  JURY 
Morrison, Hollie  09:00 AM  10th floor  10-2 
Mullies, Ann  09:00 AM  1st floor  JURY 
Murphy, Kaeden  09:00 AM  6th floor  06-2 
Negrete, Bernise  08:30 AM  5th floor  05-1 
Neyer, Casandra  09:00 AM  1st floor  JURY 
Nicholson, Jacob  09:00 AM  10th floor  10-2 
Nickles, Marvin  09:00 AM  10th floor  10-1 
Nkrumbih, Abdulkarim  08:30 AM  5th floor  05-1 
Norman, Kasey  09:00 AM  1st floor  JURY 
O'Neal, Joshua  08:30 AM  5th floor  05-1 
Orton, Travis  09:00 AM  10th floor  10-1 
Page, Rebecca  09:00 AM  5th floor  05-5 
Paige, Deonsha  11:00 AM  10th floor  10-2 
Parga, Marco  08:30 AM  5th floor  05-1 
Paschal, Jonathan  08:30 AM  5th floor  05-1 
Pearson, Anton  08:45 AM  5th floor  05-5 
Phillips, Joseph  08:30 AM  5th floor  05-1 
Phouthonesy, Sunny  09:00 AM  6th floor  06-3 
Quach, Hoa  09:00 AM  6th floor  06-3 
Ramirez Martinez, Erick  08:30 AM  5th floor  05-1 
Ramirez, Jake  08:45 AM  10th floor  10-2 
Raper, Lee  09:00 AM  1st floor  JURY 
Raper, Timothy  09:00 AM  1st floor  JURY 
Rasmussen, Nathan  10:30 AM  10th floor  10-1 
Raza, Michelle  09:00 AM  1st floor  JURY 
Reed, Keria  08:30 AM  5th floor  05-1 
Reed, Larry  09:00 AM  10th floor  10-2 
Regular, Shametra  08:30 AM  5th floor  05-1 
Relentless Ink Tatoo  09:00 AM  4th floor  04-3 
Richards Sheets, Amber  09:00 AM  1st floor  JURY 
Richards Sheets, Amber  10:30 AM  9th floor  09-1 
Riedel, Mandy  09:00 AM  6th floor  06-3 
Riedel, Scott  09:00 AM  6th floor  06-3 
Rivera, Erika  09:00 AM  1st floor  JURY 
Robinson, Allen  09:00 AM  10th floor  10-2 
Rogers, Brenda  09:00 AM  1st floor  JURY 
Rogers, Jacob  09:00 AM  10th floor  10-2 
Rogers, Jennifer  09:00 AM  1st floor  JURY 
Rosenberger, Brent  08:30 AM  5th floor  05-1 
Salome, Paul  08:30 AM  5th floor  05-1 
Sanchez-Basurto, Leticia  08:30 AM  5th floor  05-1 
Santana, Isidro  08:30 AM  5th floor  05-1 
Schulte, Zachary  10:00 AM  5th floor  05-1 
Schultz, Brittany  09:00 AM  1st floor  JURY 
Scott, Kylie  09:00 AM  10th floor  10-2 
Scuito, Michael  09:00 AM  10th floor  10-2 
Seigle, Amanda  09:00 AM  1st floor  JURY 
Seigle, Nicholas  09:00 AM  1st floor  JURY 
Shah, Rayhan  09:00 AM  6th floor  06-2 
Shannon, Bianca  09:00 AM  1st floor  JURY 
Shaver, Gary  08:30 AM  5th floor  05-1 
Sheets, Maxwell  09:00 AM  1st floor  JURY 
Silk, Jeffrey  08:30 AM  5th floor  05-1 
Smith, Kasey  08:30 AM  5th floor  05-1 
Snodgrass, Marc  09:00 AM  1st floor  JURY 
Stephens Energy Group, LLC  09:30 AM  6th floor  06-1 
Stephens, Henry  08:30 AM  5th floor  05-1 
Stevens, David  08:30 AM  5th floor  05-1 
Strategic Energy Income Fund III, LP  09:30 AM  6th floor  06-1 
Straub, Decima  10:00 AM  5th floor  05-1 
Swain, Jeremy  09:00 AM  10th floor  10-2 
Talamantes, Iliana  09:00 AM  1st floor  JURY 
Thompson, Felicia  08:30 AM  5th floor  05-1 
Thornton, Amon  08:30 AM  5th floor  05-1 
Timothy, Absallom  08:30 AM  5th floor  05-1 
Torrence, Melisa  09:00 AM  1st floor  JURY 
Torres, Amber  09:00 AM  1st floor  JURY 
Traffas, Alicia  09:00 AM  10th floor  10-2 
Trefethen, Cheri  09:00 AM  1st floor  JURY 
Trefethen, James  09:00 AM  1st floor  JURY 
Treto, Juan  09:00 AM  1st floor  JURY 
Vanderpool, Jesse  10:30 AM  9th floor  09-1 
Vaughn, Charity  08:30 AM  5th floor  05-1 
Vidaure, Rolando  09:00 AM  10th floor  10-2 
W., R.  11:00 AM  9th floor  09-1 
Wallace-Loud, Cindy  08:30 AM  5th floor  05-1 
Ward, Khalil  09:30 AM  10th floor  10-2 
Way, Emily  09:00 AM  1st floor  JURY 
Westview of Derby  09:00 AM  9th floor  09-1 
White, Johnny  09:00 AM  10th floor  10-1 
White, Kristel  09:00 AM  6th floor  06-4 
Williams, Darrion  08:30 AM  5th floor  05-1 
Williams, Darron  08:30 AM  5th floor  05-1 
Williams, Roger  09:00 AM  10th floor  10-2 
Wilson, Aundras  09:00 AM  6th floor  06-2 
Winfrey, David  09:00 AM  1st floor  JURY 
Woeppel, Jackie  10:00 AM  5th floor  05-1 
Wormly, Marcus  09:00 AM  10th floor  10-2 
Young, Mary  09:00 AM  1st floor  JURY 
Zongker, Gabriel  09:00 AM  10th floor  10-1 
18th Judicial District Court
Webmaster
Copyright 1998-2018
18th Judicial District