18th Judicial District Court
          Daily Docket

February 22, 2019 17:50:00
Name Time Location Courtroom
Abbott, David  01:30 PM  6th floor  06-3 
Agha, Iram  12:00 PM  4th floor  04-5 
Ahmed, Agha  12:00 PM  4th floor  04-5 
Ayala-Lopez, Ricardo  02:00 PM  10th floor  10-2 
Bickel, Brian  01:30 PM  5th floor  05-3 
Blankenbeckley, Kelly  02:00 PM  5th floor  05-3 
Bohlman, Abbi  01:30 PM  6th floor  06-3 
Brazell, Kaysie  01:30 PM  6th floor  06-3 
Cadwell, Marc  01:30 PM  6th floor  06-3 
Calentine, Darrell  01:30 PM  1st floor  JURY 
Campbell, Cynthia  01:00 PM  5th floor  05-1 
Campbell, Joshua  01:30 PM  5th floor  05-3 
Cardenas, Jephte  01:30 PM  6th floor  06-3 
Cardenas, Rosa  01:30 PM  6th floor  06-3 
Chandler, Johnathan  01:30 PM  6th floor  06-3 
Crider, Duronte  02:30 PM  5th floor  05-3 
Cunningham, Ryan  01:30 PM  6th floor  06-3 
Deggs, Jaycee  01:30 PM  5th floor  05-3 
Diaz, Jesse  03:00 PM  See 7th floor clerk   
Dockens, Shadrick  01:30 PM  6th floor  06-3 
Doornbos, Audrey  01:30 PM  6th floor  06-3 
Fletcher, Frederick  03:00 PM  5th floor  05-3 
Garcia, Robert  01:30 PM  5th floor  05-3 
Gomez, Frank  03:00 PM  5th floor  05-3 
Griffin, Perry  01:30 PM  6th floor  06-3 
Halstead, Tommy  01:30 PM  5th floor  05-3 
Huffmaster, Amy  01:30 PM  6th floor  06-3 
Huffmaster, Jordan  01:30 PM  6th floor  06-3 
JONES, RACHEL  01:30 PM  6th floor  06-3 
Jordan, Kaleena  01:30 PM  6th floor  06-3 
Kraft, Garrett  01:30 PM  6th floor  06-3 
Looney, Garrett  01:00 PM  5th floor  05-1 
Luethje, Brandon  01:30 PM  6th floor  06-3 
Luethje, Jennifer  01:30 PM  6th floor  06-3 
Machado, Michael  02:30 PM  5th floor  05-3 
McGhee, Marti  01:30 PM  4th floor  04-4 
Meritrust Credit Union  01:30 PM  1st floor  JURY 
Mikle, Maxie  01:30 PM  5th floor  05-3 
Mumma, Dawn  01:30 PM  6th floor  06-3 
Mumma, Gregory  01:30 PM  6th floor  06-3 
MURROW, JACOB  01:30 PM  6th floor  06-3 
Nielsen, Renee  01:30 PM  6th floor  06-3 
Patton, Dwayne  01:30 PM  7th floor  07-2 
Pelletier, Aften  01:30 PM  6th floor  06-3 
Perez, Beksuya  01:30 PM  4th floor  04-4 
Prickett, Mark  02:30 PM  5th floor  05-3 
Quiroz, Nikko  01:30 PM  5th floor  05-3 
Rodriguez, Lonnie  02:30 PM  5th floor  05-3 
Rogers, Bronson  01:30 PM  5th floor  05-3 
Rojas, Tanya  03:00 PM  5th floor  05-3 
Rothstein, Samantha  02:00 PM  9th floor  09-2 
Schneider, Jake  01:30 PM  6th floor  06-3 
Sewell Reyes, Michelle  01:30 PM  6th floor  06-3 
Sewell, Hestel  01:30 PM  6th floor  06-3 
Sherman, George  01:30 PM  4th floor  04-4 
Simon, Jeffery  02:00 PM  5th floor  05-3 
Stoudemire, Corey  01:30 PM  5th floor  05-3 
Tello-Rubio, Adan  01:30 PM  4th floor  04-4 
Walker, Clarance  01:00 PM  5th floor  05-1 
Watley, Macala  01:30 PM  6th floor  06-3 
Wiley, Lindsay  01:30 PM  6th floor  06-3